Zapytaj o ofertę

Nieznany ficzer w opiniach

Nieznany ficzer w opiniach

Dziś między innymi przybliżymy Wam pewną szerzej nieznaną funkcję w opiniach Google i zdradzimy, jak uniknąć zawirowań w rankingu przy zmianach w projekcie strony. Miłej lektury i/lub przyjemnego oglądania!

Jak uniknąć kłopotów przy przeprojektowaniu strony?

Gary Illyes z Google podzielił się kilkoma przemyśleniami odnośnie przerabiania witryn internetowych. Jego zdaniem każda, nawet pozornie niewielka zmiana w kodzie HTML może oznaczać spore kłopoty i spadek pozycji. Co zatem radzi osobom, które muszą przeprojektować swoją stronę? Dwie rzeczy: używajcie semantycznie zbliżonego HTMLa i unikajcie dodawania znaczników tam, gdzie ich nie potrzebujecie.

Źródła:

https://www.seroundtable.com/google-redesign-seo-nuts-34818.html

Dealerzy samochodowi mogą sprzedawać więcej

Dwa lata temu amerykańscy dealerzy samochodowi zyskali możliwość zamieszczania ofert sprzedażowych na Profilu firmy. Google postanowiło w końcu rozszerzyć tę funkcjonalność na inne środki transportu. Motory, kampery, od teraz dealerzy samochodowi ze Stanów Zjednoczonych mogą wystawiać na profilu firmy wszystkie dostępne na sprzedaż pojazdy: tak długo jak posiadają numer VIN.

Źródło:

https://www.seroundtable.com/auto-inventory-on-google-business-profiles-open-34812.html

Nowe case study od Google

Kazali nam czekać 18 długich miesięcy, ale w końcu jest: nowe case study od Google. Tym razem poświęcone Vimeo i zmianom, jakie wprowadził ten serwis, aby ułatwić użytkownikom pozycjonowanie materiałów wideo. Warto rzucić okiem, bo jest tam kilka ciekawych informacji o osadzaniu filmów i optymalizacji odtwarzaczy wideo.

Źródła:

https://www.seroundtable.com/google-seo-case-study-vimeo-on-video-seo-34805.html

https://developers.google.com/search/case-studies/vimeo-case-study

Możliwość dodawania wideo do opinii

Czy wiecie, że pisząc opinię w Mapach Google, możecie dodać do niej film? Funkcja dostępna jest już od jakiegoś czasu, ale wyłącznie w aplikacji Google Maps na telefony, więc nie wszyscy jeszcze o niej słyszeli. Niestety, jeśli wolicie skrobać opinie na PC, muszą Wam wystarczyć same zdjęcia.

Źródło:

https://localu.org/did-you-know-you-can-post-videos-in-google-reviews/

iCEA Group
Jesteśmy międzynarodową agencją digital marketingu, która od 2007 roku wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Z dumą możemy powiedzieć, że dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, którego budową kierują najlepsi eksperci SEO, SEM i UX z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta przekracza granice kraju, ponieważ oprócz działań na polskim rynku prowadzimy także kampanie w Indiach i USA. Dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu pomagamy klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Zobacz również
Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Wysyłanie
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 1

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Co warto wiedzieć o certyfikacie Google Ads?
  Co warto wiedzieć o certyfikacie Google Ads?
  Mając e-biznes, dążysz do zdobycia zaufania jak największej grupy osób. Jak więc udowodnić status profesjonalisty w swojej branży i zyskać uwagę klientów?
  Czym jest upychanie słów kluczowych? (Keyword stuffing)
  Czym jest upychanie słów kluczowych? (Keyword stuffing)
  Zarządzający stroną WWW dążą do zdobycia pierwszych miejsc w rankingu Google, implementując w tym celu frazy wewnątrz tekstu. Czy może coś pójść nie tak?
  Co to jest tag?
  Co to jest tag?
  Czy wiesz, czym jest tag oraz jaką rolę odgrywa w treściach, które spotykasz? Jeżeli nie, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem!

  Rozpocznij

  od bezpłatnej
  konsultacji SEO

  Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

  • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
  • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
  • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

   Chcesz poznać
   ofertę?
   Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
   Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
   Wysyłanie
   Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
   Rozpocznij chat
   Zamów rozmowę