Zapytaj o ofertę

Beta Internet 2023 z udziałem iCEA za nami! To wciąż jedna z najważniejszych konferencji w polskiej branży internetowej

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
4 min czytania
Beta Internet 2023 z udziałem iCEA za nami! To wciąż jedna z najważniejszych konferencji w polskiej branży internetowej
Kategoria AktualnościZ życia firmy

Blisko 400 uczestników, ponad 80 prelekcji, dyskusje panelowe, rozmowy z ekspertami, nagrania, i wiele godzin networkingu na leżakach przy Beach Barze to podsumowanie tegorocznej edycji konferencji Beta Internet.

W dniach 13-15 września w Kielnarowej k. Rzeszowa odbyła się 15 edycja kultowej Beta Internet 2023. Wydarzenie ponownie zgromadziło na swojej scenie najlepszych ekspertów digital marketingu. To jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży internetowej, które odbywa się w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i od lat z sukcesem rzuca uczestnikom cenne spojrzenie na najnowsze trendy i strategie w marketingu online. Organizatorem najbardziej klimatycznej konferencji o Internetach jest Łukasz Bis – Prodziekan na KMiKS ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz działacz społeczny.

Tegoroczna edycja oferowała niezwykle inspirującą agendę prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które koncentrowały się na kluczowych zagadnieniach z obszaru AI, ale także SEO i e-commerce. Najlepsi eksperci z branży dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując inspirujące case study. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć iCEA Group – agencji digital marketingu, która od lat wspiera biznesy działające w sektorze e-commerce, a podczas konferencji przeprowadziła szereg inspirujących rozmów z prelegentami.

Największą siłą tej konferencji są ludzie, dla których warto jechać na Betę. Tak też było i w tym roku. To niezwykle twórcze zderzenie ludzi biznesu, praktyków, z ludźmi nauki i mediów. W mojej opinii to wciąż jedna z najlepszych przestrzeni do wymiany myśli, doświadczenia i wiedzy co potwierdza kolejny cykl rozmów z ekspertami na tematy skupione wokół AI i automatyzacji pracy marketerów, który zrealizowaliśmy w ramach podcastu wideo we współpracy z naszym partnerem Autopay. Efekty rozmów ze specjalistami już wkrótce na kanale edukacyjnym iCEA – mówi Wojciech Harmeza, CEO w iCEA Group.

Beta Internet 2023 iCEA

Foto by iCEA: Wojciech Harmeza – CEO iCEA Group, Ariel Stępień – CEO RAE

Na scenach tegorocznej Beta Internet stanęło ponad 80 prelegentek i prelegentów, by podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wśród mówców znaleźli się m.in. Ariel Stępień, Kamil Kozieł, dr Krzysztof Wojewodzic, Kamil Porembiński, Mick Griffin, Dominika Bucholc, Anna Prończuk-Omiotek, Filip Iwański, Michał Korba, Karol Dziedzic, Mateusz Malinowski, Marcin Szczur, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Marzec, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel oraz Łukasz Nawrocki.

Łukasz Bis wykonuje fantastyczną pracę. Ta konferencja to połączenie niezwykle wysokiego poziomu merytorycznego z nieporównywalną do czegokolwiek przyjazną i życzliwą atmosferą. Zdecydowanie jest to miejsce wymiany myśli i perspektyw, a nie wizytówek, co więcej, to skrócenie dystansu oraz otwartość uczestników przekłada się na bardzo wartościowe rozmowy. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich świetnych prezentacji, więc pozwolę sobie przywołać tylko jedną – Łukasza Głombickiego, który opowiedział o swojej drodze od upadłości do grupy 7 agencji. Mimo że dzień wcześniej mieliśmy okazję porozmawiać i poznałem już historię, którą zamierzał opowiedzieć, to tej dawki silnych emocji, które poleciały ze sceny w stronę publiczności, nikt nie był w stanie przewidzieć i za takie doświadczenia najbardziej cenię to miejsce – mówi Łukasz Nawrocki, CEO Growthackbay.

Uczestnikami 15 edycji byli specjaliści z branży e-commerce, agencji digital i startupów oraz inwestorzy, przedstawiciele mediów i organizacji pozarządowych, a także youtuberzy, blogerzy i influencerzy. To niezwykła okazja do spotkania liderów i innowatorów, spojrzenia na zagadnienia z nowej perspektywy, które jest kluczowe w dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu online.

Beta Internet 2023 zakończyła się gromkimi brawami, zgodnie z hasłem jej przyświecającym i z entuzjazmem uczestników, którzy opuszczali konferencję z nową energią i inspiracją do podjęcia nowych wyzwań. Znamy już także datę kolejnej edycji konferencji dla „Betasapiensów”. Przyszłoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 11–13.09.2024 r. Do zobaczenia!

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
Od lat związana z branżą marketingu i public relations. Swoje doświadczenie zdobywała jako redaktor naczelna ogólnopolskich magazynów i portali branżowych oraz jako organizator szkoleń, eventów biznesowych, konferencji i webinarów. Od 2020 roku związana z iCEA Group gdzie jako PR Specialist efektywnie buduje wizerunek firmy o globalnym zasięgu, odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwija relacje z mediami, zajmuje się employer brandingiem oraz zgłoszeniami organizacji do konkursów i wydarzeń branżowych. Jej działania komunikacyjne przełożyły się na liczne sukcesy iCEA Group m.in. zdobycie tytułu Diament Forbes w kategorii Najszybciej Rozwijające się Przedsiębiorstwa, tytułu eTrade Awards w kategorii Najlepszy Usługodawca Digitalowy, nominację w konkursie E-commerce Berlin w kategorii Best Agency, oraz nominację w Performance Marketing Diamonds EU.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 1

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

VI edycja Brains Attack – dajemy szansę na rozwój studentom z WNPiD
VI edycja Brains Attack – dajemy szansę na rozwój studentom z WNPiD
Zajęcia na uczelni kojarzą Ci się z niepraktyczną wiedzą? My pokazujemy, że jest inaczej! Dowiedz się, czym są warsztaty Brains Attack i jak pomagają studentom w rozwoju kariery.
Targi FashionWeAre 2023 za nami. Wśród ekspertów strefy e-commerce iCEA Group
Targi FashionWeAre 2023 za nami. Wśród ekspertów strefy e-commerce iCEA Group
18 edycja Targów Mody FashionWeAre, które odbyły się pod koniec sierpnia w Łodzi, przyciągnęła uwagę przedstawicieli branży modowej z całego […]
Z pasją wspieramy pasje – program “Zwykli-Niezwykli”
Z pasją wspieramy pasje – program “Zwykli-Niezwykli”
„Zwykli-Niezwykli” to wszyscy, którzy chcą od życia czegoś więcej. Do tego zacnego grona dołączył właśnie nasz pracownik, który spędza dużo czasu przy pewnym stole...

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę