Zapytaj o ofertę
Beta Internet 2023 z udziałem iCEA za nami! To wciąż jedna z najważniejszych konferencji w polskiej branży internetowej
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • Beta Internet 2023 z udziałem iCEA za nami! To wciąż jedna z najważniejszych konferencji w polskiej branży internetowej

Beta Internet 2023 z udziałem iCEA za nami! To wciąż jedna z najważniejszych konferencji w polskiej branży internetowej

4 min. czytania

Blisko 400 uczestników, ponad 80 prelekcji, dyskusje panelowe, rozmowy z ekspertami, nagrania, i wiele godzin networkingu na leżakach przy Beach Barze to podsumowanie tegorocznej edycji konferencji Beta Internet.

W dniach 13-15 września w Kielnarowej k. Rzeszowa odbyła się 15 edycja kultowej Beta Internet 2023. Wydarzenie ponownie zgromadziło na swojej scenie najlepszych ekspertów digital marketingu. To jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży internetowej, które odbywa się w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i od lat z sukcesem rzuca uczestnikom cenne spojrzenie na najnowsze trendy i strategie w marketingu online. Organizatorem najbardziej klimatycznej konferencji o Internetach jest Łukasz Bis – Prodziekan na KMiKS ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz działacz społeczny.

Tegoroczna edycja oferowała niezwykle inspirującą agendę prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które koncentrowały się na kluczowych zagadnieniach z obszaru AI, ale także SEO i e-commerce. Najlepsi eksperci z branży dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując inspirujące case study. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć iCEA Group – agencji digital marketingu, która od lat wspiera biznesy działające w sektorze e-commerce, a podczas konferencji przeprowadziła szereg inspirujących rozmów z prelegentami.

Największą siłą tej konferencji są ludzie, dla których warto jechać na Betę. Tak też było i w tym roku. To niezwykle twórcze zderzenie ludzi biznesu, praktyków, z ludźmi nauki i mediów. W mojej opinii to wciąż jedna z najlepszych przestrzeni do wymiany myśli, doświadczenia i wiedzy co potwierdza kolejny cykl rozmów z ekspertami na tematy skupione wokół AI i automatyzacji pracy marketerów, który zrealizowaliśmy w ramach podcastu wideo we współpracy z naszym partnerem Autopay. Efekty rozmów ze specjalistami już wkrótce na kanale edukacyjnym iCEA – mówi Wojciech Harmeza, CEO w iCEA Group.

Beta Internet 2023 iCEA

Foto by iCEA: Wojciech Harmeza – CEO iCEA Group, Ariel Stępień – CEO RAE

Na scenach tegorocznej Beta Internet stanęło ponad 80 prelegentek i prelegentów, by podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wśród mówców znaleźli się m.in. Ariel Stępień, Kamil Kozieł, dr Krzysztof Wojewodzic, Kamil Porembiński, Mick Griffin, Dominika Bucholc, Anna Prończuk-Omiotek, Filip Iwański, Michał Korba, Karol Dziedzic, Mateusz Malinowski, Marcin Szczur, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Krzysztof Marzec, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel oraz Łukasz Nawrocki.

Łukasz Bis wykonuje fantastyczną pracę. Ta konferencja to połączenie niezwykle wysokiego poziomu merytorycznego z nieporównywalną do czegokolwiek przyjazną i życzliwą atmosferą. Zdecydowanie jest to miejsce wymiany myśli i perspektyw, a nie wizytówek, co więcej, to skrócenie dystansu oraz otwartość uczestników przekłada się na bardzo wartościowe rozmowy. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich świetnych prezentacji, więc pozwolę sobie przywołać tylko jedną – Łukasza Głombickiego, który opowiedział o swojej drodze od upadłości do grupy 7 agencji. Mimo że dzień wcześniej mieliśmy okazję porozmawiać i poznałem już historię, którą zamierzał opowiedzieć, to tej dawki silnych emocji, które poleciały ze sceny w stronę publiczności, nikt nie był w stanie przewidzieć i za takie doświadczenia najbardziej cenię to miejsce – mówi Łukasz Nawrocki, CEO Growthackbay.

Uczestnikami 15 edycji byli specjaliści z branży e-commerce, agencji digital i startupów oraz inwestorzy, przedstawiciele mediów i organizacji pozarządowych, a także youtuberzy, blogerzy i influencerzy. To niezwykła okazja do spotkania liderów i innowatorów, spojrzenia na zagadnienia z nowej perspektywy, które jest kluczowe w dzisiejszym dynamicznym świecie marketingu online.

Beta Internet 2023 zakończyła się gromkimi brawami, zgodnie z hasłem jej przyświecającym i z entuzjazmem uczestników, którzy opuszczali konferencję z nową energią i inspiracją do podjęcia nowych wyzwań. Znamy już także datę kolejnej edycji konferencji dla „Betasapiensów”. Przyszłoroczne wydarzenie zaplanowane jest na 11–13.09.2024 r. Do zobaczenia!

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 . Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  ICEA partnerem konkursu Polish Customers’ Choice Awards 2024. Znamy laureatów pierwszej edycji
  ICEA partnerem konkursu Polish Customers’ Choice Awards 2024. Znamy laureatów pierwszej edycji
  W dniu 18 kwietnia 2024 roku odbyła się uroczysta gala inauguracyjnej edycji prestiżowego wydarzenia w świecie e-commerce – Polish Customer’s […]
  iCEA pomaga w walce z koronawirusem
  iCEA pomaga w walce z koronawirusem
  Trudne sytuacje to najlepszy egzamin z człowieczeństwa. Grupa iCEA włączyła się do projektu Folding&Home i udostępniła to, z czego sama korzysta na co dzień: moc komputerów.
  Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce
  Statuetki semKRK Awards rozdane! iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce
  Gala rozdania nagród semKRK Awards 2023 z najlepszymi case studies za nami. 7 czerwca semKRK zawitało ponownie do Starej Zajezdni […]
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.