Zapytaj o ofertę
Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu

Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu

3 min. czytania

Za nami 23 edycja Targów eHandlu, najważniejszego wydarzenia dla sprzedawców online w Europie Centralnej. 34 prelekcje, 150 wystawców i networking w gronie kilku tysięcy uczestników. Wśród liderów branży e-commerce nie mogło zabraknąć iCEA Group.

Targi eHandlu to wydarzenie skierowane do branży e-commerce. Głównym celem tego wydarzenia jest wspieranie rozwoju branży, zarówno poprzez kreowanie możliwości biznesowych jak i dostarczanie najlepszej wiedzy i praktyk. Dla iCEA Group to świetna okazja, aby spotkać się z kluczowymi graczami e-commerce, by wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o aktualnych wyzwaniach rynkowych.

Budowanie relacji partnerskich ma kluczowe znaczenie w rozwijaniu efektywnego biznesu. I chociaż ten rodzaj marketingu często nie przynosi błyskawicznych efektów, a budowanie trwałych relacji z partnerami wymaga wysokiego zaangażowania, warto zainwestować w ten proces.

Owocne rozmowy, wymiana doświadczeń i inspiracja do wspólnych działań – tak w kilku słowach można podsumować 23 edycję Targów eHandlu. Udział w targach branżowych oraz spotkania networkingowe to znakomity sposób nie tylko na wzmacnianie istniejących kontaktów, ale także na nawiązywanie nowych. Rozmowy biznesowe z dala od biurowej, formalnej atmosfery są doskonałym punktem wyjścia do budowania relacji partnerskich. To bardzo ważne, ponieważ pozytywne rezultaty przychodzą z czasem i mogą owocować ciekawymi współpracami. Często po targach klarują się nowe, ciekawe projekty partnerskie w branży e-commerce – udział w wydarzeniu komentuje Zdzisław Dusikowski Head of Partnerships w iCEA Group.

iCEA Group reprezentował mocny skład: Wojciech Haremza, Łukasz Nawrocki, Paweł Borowik, Bartosz Cichy, Anna Kamieniarz, Zdzisław Dusikowski, Aneta Rutkowska, Sylwia Woźniak, Aleksandra Sydor, Patryk Olszewski. Naszych przedstawicieli można było spotkać na stoisku C2.7 i porozmawiać na temat bezpłatnych konsultacji biznesowych ukierunkowanych na cyfrowy marketing. Odwiedzający mieli także okazję zapoznać się z najnowszym wydaniem „Digital Now! Magazine”, którego tematem wiodącym jest reklama płatna vs ruch organiczny.

Ponadto uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się, że strategie, które tworzymy dla naszych klientów, są naprawdę skuteczne. Na jednej ze scen zabrała głos Klara Anna Witkowska – SEO Specialist w iCEA Group z tematem „Ponad 38 600 fraz w TOP10! Jak zrobić dobre SEO dla klienta w trudnej i konkurencyjnej branży, jaką jest organizacja imprez masowych i telewizja”, opartym na mocnym case study. Specjalistka pokazała efekt działań SEO na przykładzie naszego klienta, który dzięki pozycjonowaniu swojego e-commerce zyskał ponad 42% wzrost liczby fraz w TOP 10 w niecały rok, biorąc pod uwagę wspomnianą sezonowość, jaka występuje w tym sektorze rynkowym.

Targi eHandlu 2023

Podsumowanie

W dzisiejszym świecie, w którym jesteśmy bombardowani ogromną liczbą informacji i możemy przebierać w ofertach oraz cenach potrzebujemy partnerów biznesowych, którym ufamy. Drogą do sukcesu jest zaufanie zbudowane na kontaktach, profesjonalizmie oraz odpowiedzialnym podejściu do biznesu. W iCEA Group wiemy, że relacja zawarta dzięki obecności na targach, czy spotkaniu networkingowemu, może być tym, co zdecyduje o rozpoczęciu współpracy. Warto więc zainwestować w marketing relacji, który pomoże budować siłę firmy.

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 4.5/5 . Liczba ocen: 2
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  VI edycja Brains Attack – dajemy szansę na rozwój studentom z WNPiD
  VI edycja Brains Attack – dajemy szansę na rozwój studentom z WNPiD
  Zajęcia na uczelni kojarzą Ci się z niepraktyczną wiedzą? My pokazujemy, że jest inaczej! Dowiedz się, czym są warsztaty Brains Attack i jak pomagają studentom w rozwoju kariery.
  U nas możesz do pracy przyjechać firmowym skuterem! Kilka słów o tym, jak dbać o pracowników
  U nas możesz do pracy przyjechać firmowym skuterem! Kilka słów o tym, jak dbać o pracowników
  Przeczytaj o naszym sposobie na udany employer branding i dowiedz się, dlaczego warto oferować pracownikom coś więcej niż comiesięczna wypłata na koncie.
  Jak organizować pracę w zespole obsługi klienta?
  Jak organizować pracę w zespole obsługi klienta?
  Efektywność każdego biznesu zatrudniającego pracowników zależy w dużym stopniu od tego, jak funkcjonuje zespół. Oto 3 najważniejsze obszary, na które […]
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.