Zapytaj o ofertę

Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
3 min czytania
Cały e-commerce w jednym miejscu. iCEA Group na Targach eHandlu
Kategoria Z życia firmy

Za nami 23 edycja Targów eHandlu, najważniejszego wydarzenia dla sprzedawców online w Europie Centralnej. 34 prelekcje, 150 wystawców i networking w gronie kilku tysięcy uczestników. Wśród liderów branży e-commerce nie mogło zabraknąć iCEA Group.

Targi eHandlu to wydarzenie skierowane do branży e-commerce. Głównym celem tego wydarzenia jest wspieranie rozwoju branży, zarówno poprzez kreowanie możliwości biznesowych jak i dostarczanie najlepszej wiedzy i praktyk. Dla iCEA Group to świetna okazja, aby spotkać się z kluczowymi graczami e-commerce, by wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o aktualnych wyzwaniach rynkowych.

Budowanie relacji partnerskich ma kluczowe znaczenie w rozwijaniu efektywnego biznesu. I chociaż ten rodzaj marketingu często nie przynosi błyskawicznych efektów, a budowanie trwałych relacji z partnerami wymaga wysokiego zaangażowania, warto zainwestować w ten proces.

Owocne rozmowy, wymiana doświadczeń i inspiracja do wspólnych działań – tak w kilku słowach można podsumować 23 edycję Targów eHandlu. Udział w targach branżowych oraz spotkania networkingowe to znakomity sposób nie tylko na wzmacnianie istniejących kontaktów, ale także na nawiązywanie nowych. Rozmowy biznesowe z dala od biurowej, formalnej atmosfery są doskonałym punktem wyjścia do budowania relacji partnerskich. To bardzo ważne, ponieważ pozytywne rezultaty przychodzą z czasem i mogą owocować ciekawymi współpracami. Często po targach klarują się nowe, ciekawe projekty partnerskie w branży e-commerce – udział w wydarzeniu komentuje Zdzisław Dusikowski Head of Partnerships w iCEA Group.

iCEA Group reprezentował mocny skład: Wojciech Haremza, Łukasz Nawrocki, Paweł Borowik, Bartosz Cichy, Anna Kamieniarz, Zdzisław Dusikowski, Aneta Rutkowska, Sylwia Woźniak, Aleksandra Sydor, Patryk Olszewski. Naszych przedstawicieli można było spotkać na stoisku C2.7 i porozmawiać na temat bezpłatnych konsultacji biznesowych ukierunkowanych na cyfrowy marketing. Odwiedzający mieli także okazję zapoznać się z najnowszym wydaniem „Digital Now! Magazine”, którego tematem wiodącym jest reklama płatna vs ruch organiczny.

Ponadto uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się, że strategie, które tworzymy dla naszych klientów, są naprawdę skuteczne. Na jednej ze scen zabrała głos Klara Anna Witkowska – SEO Specialist w iCEA Group z tematem „Ponad 38 600 fraz w TOP10! Jak zrobić dobre SEO dla klienta w trudnej i konkurencyjnej branży, jaką jest organizacja imprez masowych i telewizja”, opartym na mocnym case study. Specjalistka pokazała efekt działań SEO na przykładzie naszego klienta, który dzięki pozycjonowaniu swojego e-commerce zyskał ponad 42% wzrost liczby fraz w TOP 10 w niecały rok, biorąc pod uwagę wspomnianą sezonowość, jaka występuje w tym sektorze rynkowym.

Targi eHandlu 2023

Podsumowanie

W dzisiejszym świecie, w którym jesteśmy bombardowani ogromną liczbą informacji i możemy przebierać w ofertach oraz cenach potrzebujemy partnerów biznesowych, którym ufamy. Drogą do sukcesu jest zaufanie zbudowane na kontaktach, profesjonalizmie oraz odpowiedzialnym podejściu do biznesu. W iCEA Group wiemy, że relacja zawarta dzięki obecności na targach, czy spotkaniu networkingowemu, może być tym, co zdecyduje o rozpoczęciu współpracy. Warto więc zainwestować w marketing relacji, który pomoże budować siłę firmy.

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
Od lat związana z branżą marketingu i public relations. Swoje doświadczenie zdobywała jako redaktor naczelna ogólnopolskich magazynów i portali branżowych oraz jako organizator szkoleń, eventów biznesowych, konferencji i webinarów. Od 2020 roku związana z iCEA Group gdzie jako PR Specialist efektywnie buduje wizerunek firmy o globalnym zasięgu, odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwija relacje z mediami, zajmuje się employer brandingiem oraz zgłoszeniami organizacji do konkursów i wydarzeń branżowych. Jej działania komunikacyjne przełożyły się na liczne sukcesy iCEA Group m.in. zdobycie tytułu Diament Forbes w kategorii Najszybciej Rozwijające się Przedsiębiorstwa, tytułu eTrade Awards w kategorii Najlepszy Usługodawca Digitalowy, nominację w konkursie E-commerce Berlin w kategorii Best Agency, oraz nominację w Performance Marketing Diamonds EU.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 4.5/5 | Liczba ocen: 2

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

iCEA pomaga w walce z koronawirusem
iCEA pomaga w walce z koronawirusem
Trudne sytuacje to najlepszy egzamin z człowieczeństwa. Grupa iCEA włączyła się do projektu Folding&Home i udostępniła to, z czego sama korzysta na co dzień: moc komputerów.
Targi FashionWeAre 2023 za nami. Wśród ekspertów strefy e-commerce iCEA Group
Targi FashionWeAre 2023 za nami. Wśród ekspertów strefy e-commerce iCEA Group
18 edycja Targów Mody FashionWeAre, które odbyły się pod koniec sierpnia w Łodzi, przyciągnęła uwagę przedstawicieli branży modowej z całego […]
Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group
Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group
Poznaliśmy zwycięzców V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, branżowego konkursu skupiającego się na obszarach performance marketingu i afiliacji […]

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę