Zapytaj o ofertę
Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży

Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży

4 min. czytania

Właściciele stron internetowych oraz e-sklepów powinni ze szczególną uwagą podchodzić do tematu ochrony swoich źródeł. Bezpieczeństwo danych to praktyka polegająca na zabezpieczeniu ich przed kradzieżą, uszkodzeniem bądź utratą. Bardzo ważne w tym przypadku jest nie tylko ochrona danych z punktu widzenia RODO, ale także ogromne ryzyko poniesienia strat wizerunkowych w momencie wycieku lub kradzieży danych. Istotną rolę w tym procesie odgrywa hosting.

Webinar Hostersi vs iCEA

iCEA Group – międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu wraz z doświadczonymi ekspertami rynku e-commerce, ruszyła z cyklem bezpłatnych webinarów edukacyjnych, podczas których specjaliści dzielą się swoją wiedzą z obszarów e-handlu. Webinary skierowane są do właścicieli, e-commerce, managerów oraz specjalistów digital marketingu. Celem cyklu edukacyjnego jest pomoc w lepszym rozumieniu i wykorzystaniu potencjału marketingu internetowego w e-biznesie.

O tym dlaczego tak ważny jest wybór odpowiedniej usługi hostingowej, a co za tym idzie zabezpieczenie danych, opowie gość najbliższego webinarium: Karolina Kołek – Account Manager w Hostersi – firmie, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej i zarządzania serwerami oraz wspiera zabezpieczenie danych.

Aby zwiększyć ochronę danych oraz zdolności operacyjne e-sklepu niezbędne jest posiadanie hostingu z systemem regularnych kopii zapasowych. To bardzo ważne dla każdego właściciela witryny, który chce zapewnić sobie bezpieczeństwo i chronić swoje dane. Regularne tworzenie kopii zapasowych pozwala na odzyskanie danych w przypadku awarii lub utraty danych. Ponadto, hosting z systemem regularnych kopii zapasowych może pomóc w ochronie przed atakami hakerskimi i innymi cyberzagrożeniami.

Inwestowanie w hosting jest koniecznością dla każdego właściciela strony internetowej czy e-sklepu, który chce chronić swoje dane. W przypadku awarii lub utraty danych, wsparcie dostawcy hostingu pozwala na szybkie odzyskanie danych, dzięki czemu możemy oszczędzić czas i pieniądze dlatego w najbliższym odcinku wraz z naszym ekspertem skupimy się na analizie rodzajów hostingu – ich wadach i zaletach, powiemy czym jest architektura serwera dla e-sklepu, oraz czym jest real use cases, czyli jak nie spalić akcji promocyjnych – mówi prowadzący Paweł Borowik, Vice President of Business Development w iCEA Group.

Całodobowa, profesjonalna opieka administracyjna hostingowa pozwala uniknąć nawet 90% problemów, związanych zarządzaniem infrastrukturą serwerową i chmurową. Dbanie o utrzymanie środowiska serwerowego, jego rozwój, aktualizacje, kopie zapasowe, reakcja na wszelkie problemy i awarie z czasem odpowiedzi sprawia, że właściciele sklepu, którzy powierzyli swój hosting ekspertom, mogą się skupić na rozwoju swojego biznesu, a profesjonaliści zadbają, o to by ich platformy online były zawsze dostępne, wydajne i bezpieczne.

Ludzie, otwierając sklep internetowy, zapominają o wielu rzeczach, które będą miały ogromne znaczenie dla rozwoju ich e-commerce w przyszłości. Chodzi o infrastrukturę, albo po prostu hosting. Zastosowanie szybkiego i niezawodnego hostingu wpływa na szybkość wczytywania strony, co z kolei ma bezpośredni wpływ na doświadczenie użytkowników, wyniki sprzedaży, a nawet koszty reklamy w wyszukiwarce Google. O tym, jak wybrać właściwy hosting, na co zwrócić uwagę oraz ile będzie to kosztować opowiem podczas najbliższego webinaru – mówi Karolina Kołek – Account Manager w firmie Hostersi.

Kolejny bezpłatny webinar edukacyjny iCEA Group pt. „Dlaczego hosting to mądra inwestycja dla twojego e-commerce? ” już 30 sierpnia 2023 r. o godzinie 10:00, zapisy do udziału na stronie organizatora.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnych czołowych portali branżowych: eGospodarka.pl,

Nowy Marketing, Teoria Biznesu oraz Digital Now! Magazine – tytułu dla branży e-biznesu.

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 . Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  iCEA Group nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku
  iCEA Group nagradza najlepszych! Uroczysta Gala Nagród i podsumowanie 2019 roku
  Ach, co to był za dzień! Za nami podsumowanie 2019 roku i deszcz statuetek, który spadł na najlepszych pracowników grupy iCEA. Kto znalazł się w ich gronie?
  iCEA wreszcie w IAB!
  iCEA wreszcie w IAB!
  Czy uwierzysz, że znaleźliśmy się w tym samym gronie co Google, Facebook i Allegro? Nam też trudno w to uwierzyć i wciąż przecieramy oczy ze zdumienia.
  iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023
  iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023
  Izba Gospodarki Elektronicznej ogłosiła rozpoczęcie sezonu na poszukiwanie prawdziwych diamentów digital marketingu. Poznaliśmy nominowanych w tegorocznej edycji konkursu Performance Marketing […]
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.