Zapytaj o ofertę
iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023
 • ICEA
 • /
 • Blog
 • /
 • iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023

iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023

2 min. czytania

Izba Gospodarki Elektronicznej ogłosiła rozpoczęcie sezonu na poszukiwanie prawdziwych diamentów digital marketingu. Poznaliśmy nominowanych w tegorocznej edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023. Wśród nominowanych iCEA Group.

Performance Marketing Diamonds EU to konkurs branżowy skupiający się na obszarach performance marketingu i afiliacji o międzynarodowym zasięgu, do którego swoje projekty mogą zgłaszać agencje digital marketingu, wydawcy, domy mediowe oraz brandy. Tegoroczna odsłona konkursu e-izby została rozszerzona na cały rynek Unii Europejskiej, zdobywając tym samym rekordową liczbę zgłoszeń. iCEA Group otrzymała nominację w kategorii „Najskuteczniejsza kampania niskobudżetowa” w bloku tematycznym „Strategy performance” z reklamą odwróconą „SEO is a waste of money”.

Już sama nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem na arenie międzynarodowej. Projekt iCEA Group został wybrany wśród innych dużych brandów. To ogromny sukces, mimo tak dużej konkurencji. Gratulujemy wszystkim nominowanym i do zobaczenia na gali rozdania nagród – mówi CEO iCEA Group Wojciech Haremza.

iCEA Group uzyskała nominację obok takich firm jak: ANSWEAR, Almette, Bank Pekao S.A., Bluerank, CinemaCity, ContentHouse, Cube Group – Digital Marketing, Decathlon Polska, DevaGroup, eobuwie.pl, Eurosport, empik, FormUp, InPost – Paczkomat, Kurier, Komputronik, Labcon – relevant stories, LOT Polish Airlines, Modivo, Orange, Performics, Performance Media, Phlov by Anna Lewandowska, SalesTube, Sales&More, SPOT and DOT, Sempai, Sinsay, TAURON Polska Energia, Tradedoubler Polska, TIM.pl, WeDare, Wyjątkowy Prezent, Wavemaker, Value Media, zooplus.

Ta nominacja to także dowód na to, że zespół marketingu iCEA Group tworzy inspirujące kampanie, które zyskują uznanie i stają się wiralowe, nawet poza branżą e-commerce. Naszą koncepcją reklamy odwróconej zainspirowaliśmy kilka firm m.in. Fundację Kwiat Kobiecości – ogólnopolską organizację wspierającą walkę kobiet z rakiem szyjki macicy, która zwróciła się do nas z prośbą o zgodę na zastosowanie tej formuły w swojej kampanii. Z radością podzieliliśmy się pomysłem w szczytnym celu. Spot reklamowy z udziałem aktorki Anny Dereszowskiej inspirowany reklamą iCEA Group dostępny >> tutaj.

Zamów bezpłatny audyt SEO.
Dowiedz się, co w pozycjonowaniu Twojej strony możemy zrobić lepiej. Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym specjalistą.

  Dziękujemy za wiadomość!

  Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

  Do usłyszenia!

  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 . Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  *

  Blog

  Dzielimy się tym, co wiemy i co umiemy.

  Nowa forma spółki ICEA S.A.
  Nowa forma spółki ICEA S.A.
  Grupa iCEA sfinalizowała proces konsolidacji, którego konsekwencją jest zmiana formy prawnej i przekształcenie jej na spółkę akcyjną – ICEA S.A. […]
  iCEA Group partnerem Lech Poznań
  iCEA Group partnerem Lech Poznań
  Grupa iCEA postała w Poznaniu, dlatego to właśnie Lech Poznań został naszym oficjalnym partnerem! Z klubem dzielimy nie tylko miasto, ale też wspólne wartości. Jakie? Przeczytaj we wpisie!
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Czas na iCEA Futsal Poznań!
  Ogłaszamy wszem i wobec: mamy swoją drużynę! Od dziś iCEA jest dumnym sponsorem drużyny futsalowej. Nie wiesz, o jaką dyscyplinę chodzi? Wszystkiego dowiesz się we wpisie.
  Przeprowadzimy dla Ciebie darmowy audyt e-commerce.

  W trakcie konsultacji wideo z analitykiem wzrostu:

  • Otrzymasz raport widoczności Twojej strony internetowej.
  • Omówimy efektywność Twoich obecnych kampanii reklamowych.
  • Skoncentrujemy się na analizie doświadczenia użytkownika na Twojej stronie e-commerce.
  Umów się na spotkanie
  Paweł Borowik Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik
  Head of Sales
  Paweł Borowik Head of Sales
  Dowiedz się, jak możemy zwiększyć efektywność rozwoju Twojej platformy e-commerce.
  Zamów bezpłatny audyt e-commerce. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić Cię na niezobowiązującą konsultację z naszym analitykiem.

   Twoja rola w firmie
   Twoja rola w firmie
   Dziękujemy za wiadomość!

   Oddzwonimy na wskazany numer telefonu, aby umówić się na dogodny dla Ciebie termin niezobowiązującej konsultacji z naszym specjalistą.

   Do usłyszenia!

   Dołącz do newslettera
   Solidna dawka wiedzy co dwa tygodnie na Twoim mailu.