Zapytaj o ofertę

iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
2 min czytania
iCEA Group z nominacją w konkursie Performance Marketing Diamonds EU 2023
Kategoria Z życia firmy

Izba Gospodarki Elektronicznej ogłosiła rozpoczęcie sezonu na poszukiwanie prawdziwych diamentów digital marketingu. Poznaliśmy nominowanych w tegorocznej edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023. Wśród nominowanych iCEA Group.

Performance Marketing Diamonds EU to konkurs branżowy skupiający się na obszarach performance marketingu i afiliacji o międzynarodowym zasięgu, do którego swoje projekty mogą zgłaszać agencje digital marketingu, wydawcy, domy mediowe oraz brandy. Tegoroczna odsłona konkursu e-izby została rozszerzona na cały rynek Unii Europejskiej, zdobywając tym samym rekordową liczbę zgłoszeń. iCEA Group otrzymała nominację w kategorii „Najskuteczniejsza kampania niskobudżetowa” w bloku tematycznym „Strategy performance” z reklamą odwróconą „SEO is a waste of money”.

Już sama nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem na arenie międzynarodowej. Projekt iCEA Group został wybrany wśród innych dużych brandów. To ogromny sukces, mimo tak dużej konkurencji. Gratulujemy wszystkim nominowanym i do zobaczenia na gali rozdania nagród – mówi CEO iCEA Group Wojciech Haremza.

iCEA Group uzyskała nominację obok takich firm jak: ANSWEAR, Almette, Bank Pekao S.A., Bluerank, CinemaCity, ContentHouse, Cube Group – Digital Marketing, Decathlon Polska, DevaGroup, eobuwie.pl, Eurosport, empik, FormUp, InPost – Paczkomat, Kurier, Komputronik, Labcon – relevant stories, LOT Polish Airlines, Modivo, Orange, Performics, Performance Media, Phlov by Anna Lewandowska, SalesTube, Sales&More, SPOT and DOT, Sempai, Sinsay, TAURON Polska Energia, Tradedoubler Polska, TIM.pl, WeDare, Wyjątkowy Prezent, Wavemaker, Value Media, zooplus.

Ta nominacja to także dowód na to, że zespół marketingu iCEA Group tworzy inspirujące kampanie, które zyskują uznanie i stają się wiralowe, nawet poza branżą e-commerce. Naszą koncepcją reklamy odwróconej zainspirowaliśmy kilka firm m.in. Fundację Kwiat Kobiecości – ogólnopolską organizację wspierającą walkę kobiet z rakiem szyjki macicy, która zwróciła się do nas z prośbą o zgodę na zastosowanie tej formuły w swojej kampanii. Z radością podzieliliśmy się pomysłem w szczytnym celu. Spot reklamowy z udziałem aktorki Anny Dereszowskiej inspirowany reklamą iCEA Group dostępny >> tutaj.

Dorota Prokopiak
PR & Communication Specialist w iCEA Group
Od lat związana z branżą marketingu i public relations. Swoje doświadczenie zdobywała jako redaktor naczelna ogólnopolskich magazynów i portali branżowych oraz jako organizator szkoleń, eventów biznesowych, konferencji i webinarów. Od 2020 roku związana z iCEA Group gdzie jako PR Specialist efektywnie buduje wizerunek firmy o globalnym zasięgu, odpowiada za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwija relacje z mediami, zajmuje się employer brandingiem oraz zgłoszeniami organizacji do konkursów i wydarzeń branżowych. Jej działania komunikacyjne przełożyły się na liczne sukcesy iCEA Group m.in. zdobycie tytułu Diament Forbes w kategorii Najszybciej Rozwijające się Przedsiębiorstwa, tytułu eTrade Awards w kategorii Najlepszy Usługodawca Digitalowy, nominację w konkursie E-commerce Berlin w kategorii Best Agency, oraz nominację w Performance Marketing Diamonds EU.
Zobacz również
Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.

Oceń tekst
Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 1

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

Z pasją wspieramy pasje – program “Zwykli-Niezwykli”
Z pasją wspieramy pasje – program “Zwykli-Niezwykli”
„Zwykli-Niezwykli” to wszyscy, którzy chcą od życia czegoś więcej. Do tego zacnego grona dołączył właśnie nasz pracownik, który spędza dużo czasu przy pewnym stole...
Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group
Konkurs Performance Marketing Diamonds EU 2023 rozstrzygnięty, wśród laureatów iCEA Group
Poznaliśmy zwycięzców V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, branżowego konkursu skupiającego się na obszarach performance marketingu i afiliacji […]
iCEA Group partnerem Lech Poznań
iCEA Group partnerem Lech Poznań
Grupa iCEA postała w Poznaniu, dlatego to właśnie Lech Poznań został naszym oficjalnym partnerem! Z klubem dzielimy nie tylko miasto, ale też wspólne wartości. Jakie? Przeczytaj we wpisie!

Rozpocznij

od bezpłatnej
konsultacji SEO

Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

 • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
 • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
 • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

  Chcesz poznać
  ofertę?
  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
  Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
  Wysyłanie
  Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
  Rozpocznij chat
  Zamów rozmowę