Zapytaj o ofertę

Co to Google FLAN?

Co to Google FLAN?

Tegoroczna zima zaskoczyła drogowców. Ale czy coś w ubiegłym tygodniu zaskoczyło seowców? Tego dowiecie się jak zawsze z naszych SEO Newsów. Zapraszamy do czytania i oglądania!

Jak długo zostawiać przekierowania 301?

Jak długo należy utrzymywać przekierowania 301, żeby migracja strony została rozpoznana jako trwała zmiana? Zdaniem Google musimy to robić przez przynajmniej rok. W przypadku krótszego okresu istnieje ryzyko, że przeniesienie witryny zostanie uznane przez wyszukiwarkę za tymczasowe rozwiązanie.

Źródło:

https://www.searchenginejournal.com/google-keep-301-redirects-in-place-for-a-year/428998/#close

Jak działa Google FLAN?

Google zaprezentowało Finetuned Language, w skrócie FLAN. Jest to model, który ma za zadanie rozwiązywać problemy z przetwarzaniem języka naturalnego w sposób, który można zastosować do wielu zadań. Kluczową rolę odgrywa tu nauka zero-shot, czyli technika uczenia maszynowego, służąca do rozwiązywania zadań, które zawierają wcześniej niewidziane zmienne, poprzez wykorzystanie tego, czego już się nauczyły algorytmy. Dzięki temu uczenie się nowych rzeczy nie wymaga dużej ilości danych.

Nie wszystkie patenty czy publikacje są ostatecznie wykorzystywane w Google Search, także tak naprawdę nie wiemy, czy FLAN zostanie kiedykolwiek użyty, ale póki co na tle innych modeli uczenia się wypada on bardzo obiecująco.

Źródła:

https://ai.googleblog.com/2021/10/introducing-flan-more-generalizable.html

https://www.searchenginejournal.com/flan-google-research-finds-better-machine-learning/428732/

iCEA Group
Jesteśmy międzynarodową agencją digital marketingu, która od 2007 roku wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Z dumą możemy powiedzieć, że dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, którego budową kierują najlepsi eksperci SEO, SEM i UX z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta przekracza granice kraju, ponieważ oprócz działań na polskim rynku prowadzimy także kampanie w Indiach i USA. Dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu pomagamy klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Zobacz również
Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Wysyłanie
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 | Liczba ocen: 9

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  SEO PR: Marketingowe collabo
  SEO PR: Marketingowe collabo
  SEO i PR to duet idealny dla każdego współczesnego biznesu. W tym artykule dowiesz się, na czym polega na synergia i jakie są jej zalety!
  Co to jest dywersyfikacja linków?
  Co to jest dywersyfikacja linków?
  Dywersyfikacja linków ma bezpośredni wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Warto więc wiedzieć, na czym polega i jak ją wdrożyć.
  Czym jest Page Rank strony? Jak możemy go sprawdzić?
  Czym jest Page Rank strony? Jak możemy go sprawdzić?
  Budowanie sieci wartościowych łączy zwiększa ruch w witrynie i buduje zaufanie odbiorców. Warto kompleksowo zadbać o jakość swoich łączy!

  Rozpocznij

  od bezpłatnej
  konsultacji SEO

  Zainwestuj w szczegółową konsultację SEO i dowiedz się więcej na temat wydajności Twojego sklepu internetowego. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową analizę, dzięki której uzyskasz jasny obraz tego, co należy poprawić.

  • I Nasz ekspert SEO skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
  • II Umówimy się na bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.
  • III SEO konsultant przeprowadzi audyt Twojej witryny i przedstawi Ci strategiczne rekomendacje, dzięki którym poprawisz wydajność swojego sklepu internetowego.
  • IV Otrzymasz szczegółowy raport SEO biorący pod uwagę szereg ważnych czynników rankingowych Google.

   Chcesz poznać
   ofertę?
   Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut! Jesteśmy dostępni w dni robocze w godzinach 9-15.
   Niestety aktualnie nasz konsultant nie jest dostępny. Skontaktujemy się z Tobą w godzinach otwarcia biura.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu telefonicznego przedstawienia mi oferty firmy iCEA. Więcej w Polityce prywatności.
   Wysyłanie
   Masz pytania? Kliknij i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez czat!
   Rozpocznij chat
   Zamów rozmowę