SKUTECZNA AGENCJA SEO
E-COMMERCE 360
Zapytaj o SEO - Wojciech Haremza Wojciech Haremza i jego goście

Najbardziej merytoryczne rozmowy o SEO w polskim Internecie

Zapytaj o SEO to cykl profesjonalnych materiałów, w których Wojciech Haremza rozmawia ze swoimi gośćmi o różnych aspektach pozycjonowania. Każdy rozmówca to unikatowe spojrzenie na kwestie związane z SEO, ale wszystkie zapraszane do studia osoby łączy jedno: wieloletnie doświadczenie w branży. Dziś swoją praktyczną wiedzą dzielą się z tysiącami internautów.

ZOS klaps

Ewolucja projektu

Początkowo Zapytaj o SEO miało formę webinarów na żywo, ale szybko odeszliśmy od tego formatu, stawiając na atrakcyjniejszą dla widzów formułę. Obecnie każdy odcinek stanowi zapis swobodnej rozmowy Wojciecha z jego gościem na konkretny temat związany z SEO. W czasie dyskusji prowadzonej w profesjonalnym studiu poruszane są różne zagadnienia z zakresu e-commerce i pozycjonowania stron internetowych.

Gościem każdego odcinka jest doświadczony specjalista, który w czasie rozmowy z Wojtkiem zdradza tajniki skutecznego pozycjonowania lub omawia kwestie związane z e-commerce.

Poruszamy tematy, które dotyczą wszystkich właścicieli stron internetowych. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, w naszych materiałach znajdziesz rozwiązanie trapiących Cię problemów.

Szanujemy Twój czas, dlatego każdy odcinek to skondensowana dawka wiedza przekazana w zaledwie kilkudziesięciominutowym materiale. W tym czasie otrzymujesz pakiet informacji z zaufanego źródła.

Pozycjonowanie to prężnie rozwijająca się dziedzina. Uporządkowanie wiedzy oraz bycie na bieżąco to podstawa skutecznych działań SEO, dzięki którym rozwiniesz swój biznes online.

Od drugiego sezonu odcinki Zapytaj o SEO są też dostępne w formie podcastu - odsłuchaj je na Spotify, iTunes lub swojej ulubionej platformie podcastowej.

Kim jest gospodarz cyklu?

Wojtek zna się na rzeczy ‒ skutecznie łączy teorię z mocnymi kompetencjami praktycznymi, co pozwala mu efektywnie zarządzać procesami pozycjonowania dla klientów Grupy iCEA. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że niejedno już widział, ale nie twierdzi, że nic go nie zaskoczy. Uważa, że pozycjonowanie to branża pełna wyzwań, gdzie można rozwinąć skrzydła ‒ trzeba jednak być na bieżąco.

Wojciech Haremza

Head of SEO w Grupa iCEA

452
minut
darmowej wiedzy
58
odpowiedzi na pytania
o pozycjonowanie
11
odcinków…
a kolejne już w wkrótce

Każdy odcinek to nowa
dawka wiedzy

Eksperci w czasie każdego odcinka skupiają się na innej tematyce ‒ wszystko po to, by każdy, niezależnie od branży, w której działa, mógł skorzystać ze wskazówek dostosowanych do specyfiki jego biznesu.

FAQ

Wszystkie odcinki udostępniamy na swoim kanale YouTube oraz publikujemy na Facebooku.
Długość trwania odcinka bywa zmienna i zależy od tematyki, ale zwykle trwa on ok. 30 minut.
Jak najbardziej! SEO to niezwykle rozległa dziedzina, która na dodatek stale się zmienia, więc materiału na następne odcinki na pewno nam nie zabraknie.

Pytania, sugestie, współpraca?
Zapraszamy do kontaktu:

hello@grupa-icea.pl